P.č. |
Krúžok |
Vedúci krúžku |
počet |
čas |
trieda |
1 |
Hodina šťastia - Boldogságóra |
Molnár Tímea |
20 |
St.: 6. hod |
3. B |
2 |
Hravá angličtina - Játékos angol |
Orosz Judita |
19 |
Ut.: 6. hod |
2. B |
3 |
Hravá matematika - Játékos matematika |
Illés Judit |
16 |
St.: 6. hod |
4. A |
4 |
Hravo po anglicky - Játékosan angolul |
Kovács Judit |
16 |
Ut.: 6. hod |
2. A |
5 |
Hudobný krúžok - Zene szakkör |
Gazso Aladár |
17 |
Po.: 7. hod |
Knižnica N |
6 |
Keramický krúžok - Kerámia szakkör |
Thuza Hrecska Zsuzana |
12 |
Ut.: 7. hod. |
TompArt |
7 |
Krúžok anglického jazyka - Angol nyelvi szakkör |
Bohuš Mixtaj Judit |
18 |
Št.: 7. hod. |
7. A |
8 |
Krúžok keramiky - Kerámiázó szakkör |
Lipták Csank Katalin |
13 |
Pi.: 7. hod. |
TompArt |
9 |
Malý objaviteľ - Kis felfedező |
Mura Tímea |
14 |
Št.: 5. hod |
1. B |
10 |
Matematické súťaže 5 - Matematikai versenyek 5 |
Farkas Csizmadia Zsuzsanna |
8 |
St.: 7. hod. |
5. A |
11 |
Matematické súťaže 6-8 - Matematikai versenyek 6-8 |
Farkas Csizmadia Zsuzsanna |
17 |
Št.: 7. hod. |
8. A |
12 |
Školská televízia I - Suli TV I |
Madarászová Enikő |
9 |
Ut.: 7. hod |
5.A |
13 |
Školská televízia II - Suli TV II |
Mács Gyöngyi |
9 |
Ut.: 7. hod |
5.B |
14 |
Novinársky krúžok - Újságírói szakkör |
Lukács Veronika |
11 |
Po.: 7. hod |
7.A |
15 |
Školský časopis Zsibongó - Zsibongó iskolaújság |
Mácsová Zuzana |
9 |
St.: 7. hod. |
5.A |
16 |
Školský rozhlas - Iskolarádió |
Dohnányi Éva |
8 |
Po/Pi.: 7. hod. |
Knižnica N |
17 |
Športový krúžok - Sport szakkör |
Thuza Gabriel |
15 |
Po, Ut: 14,30 |
Telocvičňa |
18 |
Testovanie MAT-9A - Monitor MAT-9A |
Zimányiová Žófia |
22 |
Po.: 8. hod. |
9. A |
19 |
Testovanie MAT-9B - Monitor MAT-9B |
Papp Zsolt |
12 |
Ut. : 7. hod. |
9. B |
20 |
Testovanie MJL-9B - Monitor MNYI-9B |
Gazso Aladár |
12 |
Ut.: 7. hod |
9. B |
21 |
Tvorivá matematika - Alkotó matematika |
Bálint Szabó Andrea |
23 |
St.: 6. hod. |
3. A |
22 |
Všetko chcem vedieť - Mindent tudni akarok |
Jakabová Gabriela |
11 |
Št.: 6. hod. |
4. B |
23 |
Vševedko - Tudorka |
Ádám Judit |
18 |
Št.: 5. hod |
1. A |
24 |
Výtvarný krúžok - Képzőművészeti szakkör |
Fonó Eszter |
20 |
St.: 8. hod |
Učebňa VYV |
25 |
Zborový spev - Kórusének |
Arany Nikolett |
|
Št.: 7. hod. |
SE6 |
26 |
PC krúžok |
Šillingová Mácsová Ildikó |
10 |
|
|